IP Video vészhívó, egygombos, süllyesztett, PoE, Cseppálló (IP65)
Leírás
Az Akuvox E21V egy IP alapú segélyhívó modul, amely könnyen integrálható az Akuvox Cloud rendszerébe. Használható liftekben, parkolókban, aluljárókban, közösségi helyeken. Az Akuvox a világ egyik vezető kaputelefon gyártó cége, termékei új technológiák fejlesztésében élen jár, így termékei alkalmazhatóak az iparban, tárasasházakban, de akár kislakásos rendszereknél is.
A készülék önmagában nem telepíthető, beépítő keret vásárlása szükséges!
24 Hónap garancia!![]()
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | E+ |
|---|---|
| Tápfeszültség | 12V DC ; PoE |
| Fogyasztás | max 12W |
| Típusa | Video |
| Vezetékezés típusa | RJ45 Ethernet |
| Lakászszám | 1 |
| Dedikált gombok | Igen |
| Kamera típusa | 1/2.7’’ CMOS 2MP 170° angle |
| Kimenet(ek) típusa | 2db Dry contact ( 250 mA @12 V DC) |
| Védelem | IP65 |
|---|---|
| Szerelési mód | Süllyesztve |
| Egyéb tulajdonság | IP alapú vészhívó, Akuvox Cloudba integrálható |
| Méret | 210 x 120 x 61 mm |
| Működési hőmérséklet | -20°C ~ +55°C |
| Páratartalom tűrés | 10% ~ 90% |
| Garancia (jogi személy esetén) | 24 hónap |
| Tanusítvány | CE |
| Gyártó | Akuvox |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...