Cseppálló, WiFi-s, önálló kártyaolvasó és kódzár - EM
Leírás
Jellemzők
- Önáló működés vagy segédolvasó üzemmód
- Nyitásérzékelő kezelése, ajtóállapot megjelenítés applikációban
- EM 125 kHz-es kártya
- 1220 Felhasználó,
- - eszköz 998 normál user 2 pánik
- - mobil APP 200 normál user + 10 ideiglenes 10 egyszerhasználatos kód
- Egyedi PIN kód 4-5-6 karakter hosszúságban 998 felhasználóig
- Nyitási módok: kártya, PIN, mobil applikáció
- Időzített vagy bistabil nyitási üzemmód
- Normál és pánikfelhasználó
- Mobil applikáción keresztül egyszer használatós kód adható ki
- Mobil applikációban ideiglenes kód adható ki nap/óra,perc tól-ig érvényességgel akár heti ismétlődéssel
- Távolról mobil applikáción kereztül nyitható, konfigurálható;
- Okos otthonba integrálható;
- Riasztás,
- Zsilip üzemmód
- Vezérlések naplózható mobil applikációban.
- Programozás tasztatúrán keresztül
- Felhasználói kártyák programozhatók master kártya segítségével
- Felhasználók kártyák, kódok hozzáadhatók mobilapplikáción keresztül
Letöltések
További adatok
| Vezérlő típusa | önálló RFID olvasós kódzár |
|---|---|
| RFID frekvencia | 125 kHz EM |
| Vezérelhető ajtók száma | 1 ajtó két irány (segédolvasóval) |
| Zár kimenet típusa | relé NO / NC |
| Tanítási mód | mester kártyával, mobiltelefonról, tasztatúráról |
| Kapacitás | 1.000 felhasználó (988 normál, 10 vendég, 2 pánik) Mobil applikációban további 100 felhasználó + 200 kártya vagy kód + 10 ideiglenes és 10 egyszerhasználatós kód |
| Biztonsági mentési lehetőség | Adat másolás eszközök közt |
| Kompatibilis szoftver / applikáció | TUYA |
| Kommunikáció | Wiegand, WiFi, Tuya |
| Wieagand interfész | bemenet, kimenet |
| Wiegand bit hosszúság | 26 - 58 bit (állítható) |
| RS-485 interfész | Nincs |
| Olvasási távolság | 2 ~ 6 cm |
| Eseménynapló kapacitás | korlátlan (csak mobil appban) |
| Nyitási mód(ok) | PIN kód, RFID kártya |
| Zárműködtetési mód | Időzített, Bistabil |
| Nyitási időzítés | 1 ~ 99 mp |
| Bemenetek | Nyitógomb, Nyitásérzékelő, Segédolvasó |
| Kimenetek | Csengő kimenet, Riasztó kimenet, Wiegand kimenet |
| Kódbillentyűzet? | Igen |
| Kódbillentyű háttérvilágítása | Kapcsolható (szám megvilágítva) |
| PIN kód hossza | 4-6 számjegy |
| Vandálbiztos? | Nem |
| LED visszajelzés | Igen |
|---|---|
| Buzzer visszajelzés | Igen |
| Felhasználói visszajelzés | LED, Hangjelzés |
| Irányhiba (Anti-passback) | Nincs |
| Zsiliprendszer | Van (Egyszerű) |
| Átjáró mód | Nincs |
| Többkártyás nyitás | Igen |
| Vendégfelhasználó kezelés | Igen (alkalomra limitált), Igen (dátumra limitált) |
| Tápfeszültség | 12 - 18 V |
| Tápfeszültség típusa | DC |
| Áramfelvétel | 60 mA (nyugalmi), 150 mA (aktív) |
| Szerelési mód | falra |
| Telepítési hely | beltér, kültér |
| Védelmi mutató | IP66 |
| Méret | 148 × 43,5 × 22 mm |
| Kiegészítők a csomagban | csavarkészlet, imbuszkulcs, dióda/diódák (zárvezérlő relék száma alapján) |
| Szabotázsvédelem | optikai |
| Környezeti hőmérséklet ( °C ) | -40°C ~ +60°C |
| Páratartalom tűrés | 0 ~ 98% (nem lecsapódó) |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...