2EASY egy lakásos felületre szerelhető kaputelefon egység IP54
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | F |
|---|---|
| Tápfeszültség | 24V DC |
| Fogyasztás | 160 mA |
| Típusa | Video |
| Vezetékezés típusa | 2 vezetékes CAT6E kábel SZÜKSÉGES! |
| Lakászszám | 1 |
| Dedikált gombok | Igen |
| Kamera típusa | Color, 1/2.7” 2MP (170° wide angle) |
| Kimenet(ek) típusa | Dry contact or voltage output (250 mA @12 V DC) |
|---|---|
| Védelem | IP54 |
| Szerelési mód | Felületre |
| Méret | 176 x 90 x 27 mm |
| Működési hőmérséklet | -20°C ~ +55 °C |
| Garancia (jogi személy esetén) | 24 hónap |
| Tanusítvány | CE |
| Gyártó | V-tec |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...