2EASY 1 lakásos RFID felületre szerelhető kártyaolvasós kaputelefon kültéri egység IP54
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | F |
|---|---|
| Tápfeszültség | 24V DC |
| Fogyasztás | 105 mA |
| Típusa | Video |
| Vezetékezés típusa | 2 vezetékes CAT6E kábel SZÜKSÉGES! |
| Lakászszám | 1 |
| Dedikált gombok | Igen |
| Kamera típusa | 1/2.7’’ CMOS 2MP 170° látószög |
| RFID típusa | Em 125 kHz |
|---|---|
| Kimenet(ek) típusa | Száraz kontaktus vagy feszültségkimenet (250 mA @12 V DC) |
| Védelem | IP54 |
| Szerelési mód | Felületre |
| Méret | 182 X 93 X 44 mm |
| Működési hőmérséklet | -15 °C ~ +55 °C |
| Garancia (jogi személy esetén) | 24 hónap |
| Gyártó | V-tec |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...