Cseppálló (IP66), süllyesztett kivitelű önálló kártyaolvasó - EM
Leírás
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | B |
|---|---|
| Típusa | RFID olvasó |
| Vezérlő háza | süllyesztett műanyag test fém pajzzsal |
| Olvasható kártyák típusa | EM |
| Olvasható frekvencia | 125 kHz |
| Kódbillentyűzet | Nem |
| Szerelési mód | süllyesztve szerelhető |
| Telepítés helye | beltér, kültér (nem védett) |
| Védelmi mutató (por / vízállóság) | IP66 |
| Vandálbiztos | fém házas |
| Kapacitás | 3 000 kártya |
| Biztonsági mentési lehetőség | nincs |
| Tanítás módja | mesterkártyákkal |
| Wiegand bemenet bitszáma | nincs |
| Wiegand kimenet bitszáma | nincs |
| Feszültség | 9-24 V DC |
| Áramfelvétel | <25 mA (nyugalmi); <100 mA (aktív) |
| Méret | 115 × 40 × 30 mm |
| Olvasási távolság | ~2 cm |
| Menü nyelve | nincs |
|---|---|
| LED | Igen |
| Buzzer | Igen |
| Kódbillentyűzet világítása | nincs |
| Zónák (vezérelt ajtók) száma | 1 |
| Zárkimenet típusa | száraz kontakt (relés, NO/NC/COM) |
| Zárkimenet terhelhetősége | 2 A |
| Bemenetek | nyitógomb |
| Tamperes szabotázsvédelem | nincs |
| Nyitási módok | csak kártya |
| Nyitási idő | 1 ~ 99 mp |
| Bistabil nyitás | Igen |
| Beléptetési funkciók | normál |
| Riasztást kiváltó esemény | nincs riasztás |
| Képernyő / kijelző | Nem |
| Működési hőmérséklet | -25°C ~ +60°C |
| Páratartalom tűrés | 20% ~ 98% (nem lecsapódó) |
| Egyéb tulajdonság | egyszerű programozás feszültség elvétel és visszaadás, valamint a nyitógomb bemenet segítségével |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...