Cseppálló (IP66), süllyesztett önálló kártyaolvasó és kódzár - EM
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | B |
|---|---|
| Típusa | RFID olvasó, kódzár |
| Vezérlő háza | süllyesztett műanyag test fém pajzzsal |
| Olvasható kártyák típusa | EM |
| Olvasható frekvencia | 125 kHz |
| Kódbillentyűzet | Igen |
| Nyitókód hossza | 4 - 6 számjegy |
| Szerelési mód | süllyesztve szerelhető |
| Telepítés helye | kültér (nem védett) |
| Védelmi mutató (por / vízállóság) | IP66 |
| Vandálbiztos | fém házas, szabotázsvédett |
| Kapacitás | 1 000 felhasználó (10 vendég) |
| Biztonsági mentési lehetőség | nincs |
| Tanítás módja | kódtasztatúráról, mesterkártyákkal |
| Kommunikációs lehetőségek | Wiegand olvasót fogad, Wiegand olvasóként működik |
| Wiegand bemenet bitszáma | 26/34 bit |
| Wiegand kimenet bitszáma | 26 bit |
| Feszültség | 12-18 V DC |
| Áramfelvétel | <30 mA (nyugalmi), <120 mA (aktív) |
| Méret | 115 × 70 × 25 mm |
| Olvasási távolság | 0 ~ 6 cm |
| Menü nyelve | nincs |
|---|---|
| LED | Igen |
| Buzzer | Igen |
| Kódbillentyűzet világítása | nincs |
| Zónák (vezérelt ajtók) száma | 1 |
| Zárkimenet típusa | száraz kontakt (relés, NO/NC/COM) |
| Zárkimenet terhelhetősége | 2 A |
| Bemenetek | nyitógomb, Wiegand |
| Kimenetek | Wiegand |
| Tamperes szabotázsvédelem | van (optikai) |
| Nyitási módok | csak kártya, kártya és PIN, kártya vagy PIN |
| Nyitási idő | 1 ~ 99 mp |
| Bistabil nyitás | Igen |
| Beléptetési funkciók | normál, vendégkódos nyitás (x alkalommal használható kód) |
| Riasztást kiváltó esemény | több hibás kódkísérlet, több hibás kártyakísérlet, tamper |
| Riasztási időzítés | 0 ~ 3 p |
| Képernyő / kijelző | Nem |
| Működési hőmérséklet | -40°C ~ +60°C |
| Páratartalom tűrés | 10% ~ 98% (nem lecsapódó) |
| Egyéb tulajdonság | vendégfelhasználó funkció 1-10 nyitással |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...