Moduláris kaputelefon világító információs egység IP55
DTH821|LB
A kaputelefonok elengedhetetlen kellékei a lakásoknak, használatukat mindenki ismeri. Választékunkban talál egy- vagy többlakásos, audió vagy videó kaputelefonokat, valamint számos bővítő modult, hogy az Önnek legmegfelelőbb konstrukciót tudja megvalósítani.
A 2EASY egy egyszerűen telepíthető és beköthető 2 vezetékes kaputelefon rendszer. A BUS-os rendszerű kaputelefon audió és videó rendszert egyaránt képes működtetni, különböző beépíthető moduljainak köszönhetően pedig széleskörűen bővíthető a rendszer. Minden eszköz minden egyes 2EASY rendszerbe beköthető, így kompatibilitási problémák nem léphetnek fel.
A DT821 egy moduláris kaputelefon kültéri egység, mely előnye, hogy a szükséges modulok szabadon variálhatók.
Nettó:
8 800 Ft
+ ÁFA
Bruttó:
11 176 Ft
Nettó:
+ ÁFA
Bruttó:
Listaár:
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | F |
|---|---|
| Tápfeszültség | 24V DC |
| Dedikált gombok | Nem |
| Védelem | IP55 |
| Egyéb tulajdonság | Moduláris, Led világítás |
| Méret | 83 x 82 x 45 mm |
|---|---|
| Működési hőmérséklet | -20°C ~ +55°C |
| Garancia (jogi személy esetén) | 24 hónap |
| Tanusítvány | CE |
| Gyártó | V-tec |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...