Vízálló (IP68) szimmetrikus, keskeny, alacsony, pajzs nélküli elektromos zárfogadó 250mm vezetékkel
Leírás
![]()
|
Az elektromos zárfogadók a legelterjedtebb elektromos ajtózárási megoldás, köszönhetően annak, hogy könnyedén, szinte minden típusú ajtóhoz alkalmas lehet. A DORCAS egy rendkívül széles termékpalettával rendelkező spanyol gyártó, jó minőségű elektromos zárakkal. Az eszköz 250 mm hosszú kábellel kapható, amely csatlakozása olyan módon van kialakítva, hogy az eszköz védelmi mutatója IP68-as legyen. FIGYELEM! Az eszköz csak a gyári kábellel feszültség alá helyezve teljesíti az IP68-as védelmi értéket. A kábel csatlakoztatása gyárilag fixen megtörténik, nem módosítható. KARBANTARTÁS! Az elektromos zárnyelvfogadók mechanikájának rendszeres ellenőrzése (zsírozás frissítése) az optimális működés feltételeinek biztosítása miatt szükséges. |
|||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 10 - 24 V |
|---|---|
| Táp típusa | AC/DC |
| Maximális áramfelvétel (A) | 280 mA (12V) |
| Ellenállás (Ω) | 43 Ω |
| Teljesítmény (W) | 3,36 W |
| Nyitáskori fogyasztás (W) | 3,36 W |
| Záráskori fogyasztás (W) | 0 W |
| Várható éves fogyasztás (kWh) | 0,03 kWh |
| Töréspont (N) | 3236 N |
| Töréspont (kgf) | 330 kgf |
| Működési módok | munkaáramú - feszültségre nyit |
| Vezérlés módja | időzített impulzus (1~15 mp) |
| Nyitási lehetőség | vezérelt elektromos jel |
| Áramszüneti viselkedés | Fail-secure - zárva marad |
| Termékcsalád | SW99 - vízálló, mini méret |
| Kis áramfelvételű? | igen ( ≤ 300 mA ) |
| Szimmetrikus? | igen |
| Keskeny? | igen |
| Mini? | igen |
| Radiális zárnyelv? | igen |
| Zármemória? | nem |
| Állítható zárnyelv? | igen (+3 /- 0 mm) |
| Kiiktatható? | nem |
| Zárnyelv érzékelés | nem |
|---|---|
| Nyitási irány (DIN 107) | univerzális |
| Felhasználási terület | kertkapuk, kapuk |
| Szerelési mód | süllyesztve |
| Csomag tartalma | 250 mm vezeték speciális csatlakozóval |
| Kompatibilis zárpajzs | DORCAS-BX-22, DORCAS-EZR-22-gy, DORCAS-LX-22, YSHB-08-L/R, DORCAS-GU-L/R |
| Kompatibilis zárcsapda | DORCAS-JAW-99-2-N, DORCAS-JAW-99-2-N-MIM |
| Telepítés helye | kültér |
| Feszülő / huzatterhelt ajtó nyitás | nem |
| Méret | 66 x 16,5 x 25,5 mm |
| Rögzítési pontok távolsága | 52,5 mm |
| Interax (kilincs-kulcsközép) távolság - DIN | DIN |
| Várható élettartam (megfelelő karbantartással) | 200.000 nyitási ciklus |
| Víz- és por elleni védelem | IP68 |
| Környezeti hőmérséklet | -25°C ~ +50°C |
| Gyakori telepítési hibák | Az elektromos zár kenésének javítására vagy megújítására a WD40 oldó és korrózió eltávolító spray nem alkalmas, használata TILOS! |
| Feszültség esés | FIGYELEM! Amikor a kábel csatlakozó a telepítés során lefelé néz, abban az esetben a működést nagyban befolyásolja a feszültség esés |
| Bruttó súly | 0,13 kg |
| Garancia | 36 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | DORCAS |
| Termék kategória | A |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...







