Wiegand segédolvasó az YA-83 szériához - Mifare - fehér
Leírás
YA-93K-wh - Tasztatúrás Wiegand segédolvasó az YA-83 szériához - EM - fehér
Az YA-93K-wh egy esztétikus, segédolvasó tasztatúrával minőségi műanyag házban, mely 13,56 MHz-es MIFARE kártyákat olvas. Az eszköz Wiegand kimenetén keresztül bármely 26, vagy 34 bites vezérlővel kompatibilis, de az azonos dizájn miatt gyártó saját vezérlőjével (YA-83 széria) a legesztétikusabb. A kommunikációhoz használt bitszám automatikusan kerül beállításra valós időben.
Az olvasó limitált példányszámban elérhető. A feltűntetett ár akciós ár, és egyéb kedvezményekkel nem vonható össze.
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | H |
|---|---|
| Olvasható kártya | 13,56 MHz MIFARE |
| Kommunikáció | Wiegand |
| Olvasó háza | műanyag |
| Wiegand kimenet bitszáma | 26/34 bit |
| Olvasási távolság | 6 ~ 9 cm |
| Biometrikus azonosítás | Nem |
| Kódbillentyűzet | Igen |
| Kódbillentyűzet formátuma | 8 bit |
| Kódbillentyűzet megvilágítás | Igen |
| LED | Igen |
| Buzzer | Igen |
|---|---|
| Védelmi mutató | nincs besorolás |
| Telepítési hely | beltér |
| Szerelés | felületre |
| Tápfeszültség | 9-15 V DC |
| Áramfelvétel | <1 W |
| Méret | 95 × 95 × 20,5 mm |
| Működési hőmérséklet | -30°C ~ +65°C |
| Egyéb tulajdonság | YA-83 széria kompatibilis olvasója, tasztatúrás típus, dedikált csengőgomb, limitált készlet, akciós (más kedvezménnyel nem összevonható) ár |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...