Elektromos ajtónyitó automatika - csúszósínes - max 100 kg vagy 1200 mm ajtószárnyhoz
Leírás
Az eszköz könnyen szerelhető, bekötése és beállítása rendkívül egyszerű. Rendelkezik biztonsági bemenetekkel, alkalmas 12 V DC fail-safe elektromos zár vezérlésére, szünetmentesíthető. A nyitási és a zárási sebesség és lassulási szög, valamint a nyitvatartási időzítés potméterrel állítható.
A csomag tartalmazza az ajtónyitó automatikát, működési mód állító távirányítót és a csúszósínt.
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 230 V |
|---|---|
| Táp típusa | AC |
| Fogyasztás (W) | 50 W |
| Mozgatható ajtószárny paraméterei | 100 kg (mérettől függ) |
| Nyitási sebesség | potenciométerrel állítható |
| Zárási sebesség | potenciométerrel állítható |
| Visszazárás késleltetése | 0~30 mp |
| Maximális nyitási szög | 100° |
| Programozási lehetőségek | vezérlőről manuálisan |
| Nyitási lehetőség | vezérelt elektromos jel, (NO - száraz kontaktus) |
| Áramszüneti viselkedés | fail-safe zár esetén szabadon mozgatható |
| Működési módok | mindig nyitva, automatikus nyitás, egyszeri nyitás-zárás, full lock mód |
| Működési mód állítható | gyári távirányítóval, programkapcsolóval |
| Egyéb funkciók | szünetmentesíthető, zsilip rendszer létrehozható, szinkron működés, öntanuló, akadály érzékelés |
| Test mérete | 540 x 95 x 82 mm |
|---|---|
| Kar mérete és típusa | 480 mm, csúszósín |
| Szerelési mód | felületre, ajtó fölé |
| Javasolt felhasználás | befelé nyíló ajtók esetében |
| Telepítés helye | beltér |
| Csomag tartalma | ajtómozgató, szerelő konzol, csavarkészlet, csúszósín |
| Kompatibilis kiegészítők | elektromos zár, beléptető központ, infravörös érzékelő, kombinált érzékelő (infra és mikrohullám) |
| Víz- és por elleni védelem | IP12 |
| Környezeti hőmérséklet | -20°C ~ +50°C |
| Bruttó súly | 7 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | H |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...