Billenő nyelves bevésőzár - motoros - 12~24 V DC
Leírás
Áramszünet esetén az aktuális állapotot megtartja. Csendes megbízható működés jellemzi. Rendelkezik Reed kapcsolós ajtóállapot érzékeléssel valamint Hall szenzoros zárállapot érzékeléssel. A zár állapotáról LED visszajelzés ad vizuális segítséget. Vészhelyzet esetén mechanikusan is nyitható, a belső oldalról tekerőgombbal, a külső oldalról pedig kulcs segítségével. Az elenoldalon található gömg feszességének állításával csillapítható az ajtó becsapódása.
Fontos, hogy a szerelési és bekötési útmutatót minden esetben tartsák be, a helytelenül bekötött, például tápmegszakítással vezérelt csapzár elektronikája károsodhat.
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 10 - 24 V |
|---|---|
| Táp típusa | DC |
| Tápigény | állandó |
| Maximális áramfelvétel (A) | 800 mA |
| Működési módok | motoros |
| Vezérlés módja | vezérlő szál (száraz kontakt) |
| Nyitási lehetőség | kulcs, tekerő gomb, vezérlő szál - GND rövidre zárása |
| Visszazárás késleltetése | 0 / 3 / 6 / 9 mp |
| Automatikus visszazárás (tényleges nyitás nélkül) | 5 mp |
| Áramszüneti viselkedés | Fail-secure - zárva marad |
| Termékcsalád | YLI motoros csapzár |
| Kis áramfelvételű? | nem |
| Visszajelzés | zár állapot (ajtó zárva), ajtó állapot (ajtó csukva), LED |
| Visszajelzés típusa | Reed relé, HALL szenzor |
| Zár állapot visszajelzés típusa | NO/NC |
| Ajtó állapot visszajelzés típusa | NO |
| LED visszajelzés | van |
| Nyitási irány (DIN 107) | univerzális |
| Felhasználási terület | liftek |
| Szerelési mód | süllyesztve (rejtetten, tok közepébe) |
|---|---|
| Csomag tartalma | csapzár, ellenoldal, szerelést segítő konzolok, rögzítő csavarok |
| Telepítés helye | beltér |
| Feszülő / huzatterhelt ajtó nyitás | igen |
| Méret | 450 x 30 x 41,5 mm |
| Rögzítési pontok távolsága | 430/410 mm |
| Interax (kilincs-kulcsközép) távolság - DIN | DIN |
| Dorn távolság | 35 mm |
| Ellendarab mérete | 235 x 30 x 3 mm |
| Süllyesztési méret | 380 x 25 x 45 mm |
| Csap/nyelv alakja | billenő nyelv |
| Víz- és por elleni védelem | nincs besorolás |
| Környezeti hőmérséklet | -20°C ~ +60°C |
| Bruttó súly | 1,5 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | YLI |
| Termék kategória | H |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...