Elektromos szekrényzár - állítható működési mód - 12/24V - ajtó és zárállapot visszajelzéssel
Az YE-307-S egy állítható működési móddal rendelkező, kis méretű, széleskürű felhasználású, fém házas elektromos szekrényzár. A tápellátása történhet 12 vagy 24 V DC-ről. Telepítése rendkívül egyszerű, működtetéséhez szükség van vezérlőre.
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 12 / 24 V |
|---|---|
| Táp típusa | DC |
| Maximális áramfelvétel (A) | 220 mA (12V DC) | 110 mA (24V DC) |
| Működési módok | állítható (fail-safe/fail-secure) |
| Vezérlés módja | tápmegszakítás/időzített impulzus (1~15 mp) |
| Nyitási lehetőség | vezérelt elektromos jel |
| Áramszüneti viselkedés | állatható |
| Visszajelzés | zár állapot (ajtó zárva), ajtó állapot (ajtó csukva) |
| Visszajelzés típusa | Mikrokapcsoló |
| Zár állapot visszajelzés típusa | NO/NC |
| Ajtó állapot visszajelzés típusa | NO/NC |
| Nyitási irány (DIN 107) | univerzális |
| Felhasználási terület | szekrények, fiókok |
|---|---|
| Szerelési mód | felületre |
| Csomag tartalma | zártest |
| Telepítés helye | beltér |
| Feszülő / huzatterhelt ajtó nyitás | nem |
| Méret | 94 x 30 x 32 mm |
| Környezeti hőmérséklet | -30°C ~ +60°C |
| Bruttó súly | 0,4 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | YLI |
| Termék kategória | A |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...