Kétlábú félautomata ejtőkaros forgóvilla - INOX(SUS304) - ZKTeco - PLUS
Leírás
A forgóvillák a beléptetés legjobb eszközei, használatukkal könnyedén és ellenőrzötten bonyolíthatja le személyek be- és kiléptetését. Alkalmas irodaházakba, iskolákba, gyárakba, hotelekbe.
A rozsdamentes acélból készült ház elegáns megjelenést biztosít és a kis méretek lehetővé teszik az eszköz beépítését a számos helyre. Az eszköz gyárilag a CCA3 beléptető központ felszerelésének lehetőségével, valamint a szükséges kábelekkel és csatlakozókkal van ellátva.
A "drop-arm" funkció lehetővé teszi a karok leengedését vészhelyzetben az emberek biztonságos evakuálására érdekében.
A forgóvilla telepítése lehetséges kül- és beltéren egyaránt, esőtől védett területen.
Ingyenesen kiszállítjuk Magyarországon belül!
|
A karbantartáshoz szükséges segédanyagok:
|
||||
![]() |
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 230 V |
|---|---|
| Táp típusa | AC |
| Fogyasztás (W) | 40 W |
| Test kivitele | szálcsiszolt INOX - SUS304 |
| Test mérete | 260 x 980 x 1110 mm |
| Kar mérete és típusa | 515 mm (szálcsiszolt) |
| Kar keresztmetszete | ø38 mm |
| Kar terhelhetősége | kar közepén 80 kg, kar végén 40 kg |
| Rugós visszatérítés | van (átforduláskor pozícionálást segíti elő) |
| Reteszelhető? | átfodrulás után automatikusan |
| Termékcsalád | fél-automata, kétlábú (híd alakú), forgóvilla |
| Automatikus visszazárás | DIP kapcsolókkal állítható (gyárilag 5 mp) |
| Visszazárás késleltetése | 5-60 mp |
| Nyitási lehetőség | vezérelt elektromos jel, (NO - száraz kontaktus, <1s) |
| Egyéb funkciók | X számú áthaladás egy irányba (DIP kapcsolókkal állítható) |
| Kommunikáció | RS485 (BXC-SPIDER vezérlővel) |
| Áthaladási irány | kétirányú |
| Áthaladási sebesség | 25 fő/perc |
|---|---|
| Áthaladási szélesség | 550 mm |
| Vészhelyzeti üzemmód | áramszünet vagy vészjel esetén leejti a kart |
| Beépített LED működésjelzés | felül (dinamikus) |
| Csomag tartalma | forgóvilla test, karok, rögzítő csavarok (betonba) |
| Kompatibilis kiegészítők | távirányító modul, BXC-SPIDER - RS485 kommunikátor |
| Javasolt felhasználás | közepes forgalmú helyekre |
| Telepítés helye | beltér, kültér (esővédett) |
| Várható élettartam (megfelelő karbantartással) | MCBF: 1 millió átfordulás |
| Víz- és por elleni védelem | IPx4 |
| Környezeti hőmérséklet | -20°C ~ +70°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | 0 - 85% |
| Bruttó súly | 50 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Tanúsítványok | CE, FCC |
| Gyártó | ZKTeco |
| Termék kategória | B+ |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...




