Automata egylábú ejtőkaros forgóvilla - INOX
Leírás
A forgóvillák a személyi beléptetés egyik legjobb eszközei, segítségével ellenőrzötten, biztonságosan, gyorsan és kényelmesen lehet biztosítani az emberek beléptetését. Ideális lehet az irodaházaktól kezdve a gyárakig sok helyre.
Az automata forgóvillák kialakításuknak és működésüknek köszönhetően kényelmesebbek. Elegánsabb (irodaházak, hotelek) helyekre javasoljuk. Ejtőkaros kivitelnek köszönhetően áramszünet esetén szabad áthaladást biztosít.
FIGYELEM! Automata forgóvillák telepítése nem alkalmas nagy igénybevételű vagy nagy forgalmú helyekre. Amennyiben fontos a nagy áteresztő képesség, és a kis karbantartási igény, akkor válasszon fél-automata modelljeink közül.
Ingyenesen kiszállítjuk Magyarországon belül!
| A karbantartáshoz szükséges segédanyagok: | |||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
BER-FEKTISZTITO Féktisztító spray 500ml |
BER-INOXAPOLO Nemesacél ápoló spray 400ml |
BER-UNISPRAY6+ Univerzális spray 400ml |
BER-HLS500 Kenőanyag spray 500ml |
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 230 V |
|---|---|
| Táp típusa | AC |
| Táp terhelhetőség (A) | 6A @ 12V DC |
| Fogyasztás (W) | 30 W |
| Motor típusa | DC hagyományos (szénkefés) |
| Test kivitele | szálcsiszolt INOX - SUS304 (1,2 mm lemezvastagság, élek duplán hajtva) |
| Test mérete | 380 x 1000 x 420 mm |
| Kar mérete és típusa | 500 mm (szálcsiszolt) |
| Kar keresztmetszete | ø38 mm |
| Kar terhelhetősége | kar közepén 80 kg, kar végén 40 kg |
| Reteszelhető? | átfodrulás után automatikusan |
| Termékcsalád | automata, egylábú, forgóvilla |
| Automatikus visszazárás | programból állítható (gyárilag 5 mp) |
| Visszazárás késleltetése | 3-9 mp |
| Programozási lehetőségek | vezérlőről digitálisan |
| Nyitási lehetőség | vezérelt elektromos jel, (NO - száraz kontaktus, <1s) |
| Kommunikáció | RS485 (BXC-SPIDER vezérlővel) |
| Áthaladási irány | egyirányú/kétirányú |
| Áthaladási sebesség | 25 - 30 fő/perc (80%) |
|---|---|
| Áthaladási szélesség | 550 mm |
| Vészhelyzeti üzemmód | áramszünet vagy vészjel esetén leejti a kart |
| Beépített LED működésjelzés | oldalt (statikus), felül (dinamikus) |
| Csomag tartalma | forgóvilla test, karok, rögzítő csavarok (betonba) |
| Kompatibilis kiegészítők | távirányító modul, BXC-SPIDER - RS485 kommunikátor |
| Javasolt felhasználás | alacsony forgalmú helyekre |
| Telepítés helye | beltér, kültér (esővédett) |
| Várható élettartam (megfelelő karbantartással) | MCBF: 10 millió átfordulás |
| Víz- és por elleni védelem | IP43 |
| Környezeti hőmérséklet | -15°C ~ +55°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | >90% |
| Bruttó súly | 50 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | BOOMX |
| Termék kategória | A+ |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...



