Mélykisülésvédett szünetmentes tápegység 12V 5A
Új
YP-902-12-5
Szünetmentes tápegységAz YP-902-12-5 egy szünetmentes tápegység beléptető rendszerek, elektromos zárak tápellátásának biztosítására. Maximálisan 5 A-ig terhelhető. Automatikus rövidzárvédelemmel, zárvezérlő kimenettel és nyomógomb-bemenettel rendelkezik. FIGYELEM! Csak fedett, száraz helyen szabad használni!
Nettó:
27 100 Ft
+ ÁFA
Bruttó:
34 417 Ft
Nettó:
+ ÁFA
Bruttó:
Listaár:
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 100 - 240 V |
|---|---|
| Táp típusa | AC |
| Kimeneti feszültség | 12V DC |
| Vezérelt kimenet típusa | kapcsolt feszültség |
| Vezérelt kimenet időzítés | állítható (1-15 mp) |
| Táp terhelhetőség (A) | 5A @ 12V DC |
| Névleges teljesítmény (W) | 60 W |
| Bekötés típusa | csavarkötés |
| Termékcsalád | transzformátoros tápegység, vezérlős tápegység |
| Méret | 226 x 226 x 85 mm |
| Vezérlés módja | nyomógomb (száraz kontaktus), feszültség (felfutó él) |
| Egyéb funkciók | szünetmentesíthető, LED visszajelzés, biztosított ki és bemenet, szűrt kimenet, rövidzár védelem, mélykisülés elleni védelem |
| Javasolt felhasználás | vagyonvédelmi és beléptető rendszerek tápellátására, elektromos zárak vezérlésére |
|---|---|
| Szerelési mód | felületre |
| Telepítés helye | beltér, fedett száraz helyen |
| Kompatibilis kiegészítők | AKKU-12-7-RITAR |
| Javasolt akkumulátor csere ciklusa | biztonságtechnikai alkalmazásban 1 év |
| Környezeti hőmérséklet | -20°C ~ +50°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max. 95% |
| Bruttó súly | 3,25 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...