Rövid, rozsdamentes előlapos elektromos zár - feszültségre nyit - fail-secure (munkaáramú) - kikapcsolható - IP65
Új
Leírás
Az YS-134NO-D-IP egy normál működésű, kikapcsolható elektromos zárfogadó, rövid zárpajzzsal és IP65 védelmi mutatóval.
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 12 V |
|---|---|
| Táp típusa | DC |
| Maximális áramfelvétel (A) | 280 mA |
| Ellenállás (Ω) | 43 Ω |
| Teljesítmény (W) | 3,36 W |
| Nyitáskori fogyasztás (W) | 0 W |
| Záráskori fogyasztás (W) | 3,36 W |
| Töréspont (N) | 2942 N |
| Töréspont (kgf) | 300 kgf |
| Működési módok | szünetáramú - feszültségre zár |
| Vezérlés módja | időzített impulzus (1~15 mp) |
| Nyitási lehetőség | vezérelt elektromos jel |
| Áramszüneti viselkedés | Fail-safe - nyitva marad |
| Termékcsalád | YLI hagyományos |
| Kis áramfelvételű? | igen ( ≤ 300 mA ) |
| Szimmetrikus? | nem |
| Keskeny? | nem |
| Mini? | nem |
| Radiális zárnyelv? | nem |
| Zármemória? | nem |
| Állítható zárnyelv? | nem |
|---|---|
| Kiiktatható? | igen |
| Zárnyelv érzékelés | nem |
| Nyitási irány (DIN 107) | megfordítható |
| Felhasználási terület | beltéri ajtók, bejárati ajtók |
| Szerelési mód | süllyesztve |
| Csomag tartalma | zárpajzs (hosszú) |
| Telepítés helye | beltér |
| Méret | 66 x 16,2 x 20,5 mm |
| Rögzítési pontok távolsága | zárnyelvfogadó: 52 mm zárpajzs: 96 mm |
| Interax (kilincs-kulcsközép) távolság - DIN | DIN |
| Pajzs mérete | 110 x 24 x 3 mm |
| Víz- és por elleni védelem | IP65 |
| Környezeti hőmérséklet | -15°C ~ +40°C |
| Gyakori telepítési hibák | Az elektromos zár kenésének javítására vagy megújítására a WD40 zsíroldó és korrózió eltávolító spray nem alkalmas. |
| Bruttó súly | 0,34 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | YLI |
| Termék kategória | A |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...