OUTLET: Elektromos zár visszajelzéssel - feszültségre nyit - fail-secure (munkaáramú) - rövid pajzzsal
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 12 V |
|---|---|
| Táp típusa | DC |
| Maximális áramfelvétel (A) | 240 mA |
| Működési módok | munkaáramú - feszültségre nyit |
| Vezérlés módja | időzített impulzus (1~15 mp) |
| Nyitási lehetőség | vezérelt elektromos jel |
| Áramszüneti viselkedés | Fail-safe - nyitva marad |
| Termékcsalád | YLI hagyományos |
| Kis áramfelvételű? | igen ( ≤ 260 mA ) |
| Szimmetrikus? | nem |
| Keskeny? | nem |
| Mini? | nem |
| Radiális zárnyelv? | nem |
| Zármemória? | nem |
| Állítható zárnyelv? | nem |
| Kiiktatható? | nem |
| Zárnyelv érzékelés | igen |
| Visszajelzés | ajtó állapot (ajtó csukva), nyelv érzékelő |
| Visszajelzés típusa | Mikrokapcsoló |
| Ajtó állapot visszajelzés típusa | NO/NC |
|---|---|
| Nyitási irány (DIN 107) | megfordítható |
| Felhasználási terület | beltéri ajtók, bejárati ajtók |
| Szerelési mód | süllyesztve |
| Csomag tartalma | zárpajzs (hosszú) |
| Telepítés helye | beltér |
| Feszülő / huzatterhelt ajtó nyitás | nem |
| Méret | 150 x 39 x 33 mm |
| Rögzítési pontok távolsága | zárnyelvfogadó: 131,5 mm zárpajzs: 39 mm |
| Pajzs mérete | 150 x 28 x 2,5 mm |
| Víz- és por elleni védelem | nincs besorolás |
| Környezeti hőmérséklet | -10°C ~ +55°C |
| Gyakori telepítési hibák | Az elektromos zár kenésének javítására vagy megújítására a WD40 zsíroldó és korrózió eltávolító spray nem alkalmas. |
| Bruttó súly | 0,35 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | YLI |
| Termék kategória | H |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...