Ajtótartó mágnes 65kg falra, padlóra - műanyag lábas
Leírás
Az ajtótartó mágnesek feladata jelzésig nyitott állapotban tartani a tűzszakasz határon lévő ajtót. Tűzjelzés esetén a mágnes tápellátását megszakítjuk, így az be tud csukódni.
Könnyű szerelésük és bekötésük gyors beüzemelést biztosít, a legtöbbjükön pedig vésznyitó gomb is található az ajtó vezérlés nélküli elengedéséhez. Tűzgátló ajtókhoz tökéletesek.
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 12 / 24 V (gyárilag 24 V) |
|---|---|
| Táp típusa | DC |
| Maximális áramfelvétel (A) | 96 mA (12 V) | 49 mA (24 V) |
| Teljesítmény (W) | 1,15 W |
| Nyitáskori fogyasztás (W) | 0 W |
| Záráskori fogyasztás (W) | 1,15 W |
| Várható éves fogyasztás (kWh) | 10,1 kWh |
| Tartóerő (N) | 637 N |
| Tartóerő (kgf) | 65 kgf |
| Működési módok | szünetáramú - feszültségre zár |
| Beépített kioldó gomb | van |
| Nyitási lehetőség | beépített nyomógomb, vezérelt elektromos jel |
| Vezérlés módja | tápmegszakítás |
| Visszazárás késleltetése | - |
| Áramszüneti viselkedés | Fail-safe - nyitva marad |
| Kis áramfelvételű? | igen ( ≤ 260 mA ) |
| Visszajelzés | zár állapot (ajtó zárva) |
| Visszajelzés típusa | HALL szenzor |
| Zár állapot visszajelzés típusa | NO/NC |
|---|---|
| LED visszajelzés | nincs |
| Felhasználási terület | tűzgátló ajtók nyitva tartása |
| Telepítés helye | beltér |
| Szerelési mód | felületre, falra |
| Csomag tartalma | ajtótartó mágnes, ellenoldal, rögzítő csavarok |
| Méret (90°-ban) | ø50 x 78,5 mm |
| Méret (180°-ban) | ø50 x 100 mm |
| Talp mérete | ø60 x 4,8 mm |
| Ellendarab mérete | 60 x 60 x 28 mm |
| Víz- és por elleni védelem | nincs besorolás |
| Környezeti hőmérséklet | -10°C ~ 55°C |
| Bruttó súly | 0,69 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | SILIN |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...