Okos irodazár kóddal vagy ujjnyomattal nyitható - bluetooth - TUYA - fekete
Az D100-BT egy ujjnyomatolvasóval rendelkező kódzáras okos irodaajtó zár. BLE-n (Bluetooth Low Energy) keresztül csatlakozik az applikációhoz. Szerelése rendkívül egyszerű, nincs szükség további vezetékekre vagy szoftver használatára. A kilincs kívül zárt állapotban szabadon lenyomható. Az ajtó csak a feltanított ujjnyomat vagy kód megadása után nyitható.
Leírás
Az önálló működésű irodazárak elegáns, korszerű megjelenésükkel és magasszintű biztonságukkal tökéletesek hotelek, szállodák, irodák részére, de bármilyen beltéri ajtóra felszerelhetőek. Mivel magukba foglalják az olvasót, a kilincseket, a pajzsot és a zárvezérlést, kompakt megoldást jelentenek bárhová.
Az applikáción keresztül a GW-01 segítségével lehetőség van távolról, érintkezés mentesen felhasználókat hozzáadni az eszközhöz, illetve belépő kódot feltanítani.
A nyitási irány megfordítása nagyon egyszerű. A kilincspárt 180°-al elfordítva fel lehet szerelni.
A szett tartalmaz egy egyedi speciális bevéső zárat, és a zárbetétet 2 kulccsal (vésznyitás esetére).
Dorn távolság: a zár széle és a kilincsközép közötti távolság.
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 6 V |
|---|---|
| Táp típusa | elem (4 x AAA) |
| Nyugalmi áramfelvétel (A) | ≤ 25 µA | ≤ 120 mA (LED) |
| Kommunikáció | BLE 2.4 GHz, Wifi 2.4 GHz (GW-01 segítségével) |
| Nyitási lehetőség | kód, TUYA applikációval, biometrikus |
| PIN hossza | 4 - 6 számjegy |
| Programozási lehetőségek | billentyűzet, mobil alkalmazás |
| Memória kapacitása | adminisztrátor: 1 (TUYA) | mester: 1 kód | felhasználó: 155 biometrikus, 100 kód |
| Külső megtáplálási lehetőség | van (USB-C) |
| Nyitási irány (DIN 107) | univerzális |
| Felhasználási terület | beltéri ajtók |
| Szerelési mód | felületre |
| Csomag tartalma | zártest, tengely, zárbetét, bevésőzár, csavarkészlet, RFID tag(ek) |
| Interax (kilincs-kulcsközép) távolság - DIN | DIN |
| Dorn távolság | 60 mm |
| Telepítés helye | beltér |
| Automatikus visszazárás (tényleges nyitás nélkül) | 5 mp (állítható 1-99 mp) |
|---|---|
| Rögzítési pontok távolsága | 41 mm |
| Külső egység mérete | 165 x 30 x 46 mm |
| Belső egység mérete | 165 x 30 x 46 mm |
| Ajtó maximális vastagsága | 70 mm |
| Kompatibilis zárbetét | EUROPROFIL zárbetét |
| Várható élettartam (megfelelő karbantartással) | ~ 6 hónap (30 nyitás/nap) |
| Figyelmeztetések | merülő akkumulátor (LED és hangjelzés) |
| Víz- és por elleni védelem | nincs besorolás |
| Környezeti hőmérséklet | -25°C ~ +60°C |
| Bruttó súly | 2,6 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | SecuKey |
| Termék kategória | D |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...