Intelligens elektromos ajtózár - motoros nyitás - nyíló ajtóra - balos
A DJ09 egy all-in-one motoros nyitású elektromos irodazár. Jobbos és balos kivitelben kapható, kívülről RFID azonosítóval vagy mechanikusan (kulccsal), belülről pedig egy gomb elforgatásával nyitható. Valamint van lehetőség egy szárazkontakt kivezetésével vezérelt nyitásra.
Leírás
Az önálló működésű irodazárak elegáns, korszerű megjelenésükkel és magasszintű biztonságukkal tökéletesek hotelek, szállodák, irodák részére, de bármilyen beltéri ajtóra felszerelhetőek. Mivel magukba foglalják az olvasót, a kilincseket, a pajzsot és a zárvezérlést, kompakt megoldást jelentenek bárhová.
Masszív konstrukció, rozsdamentes acél kivitelének köszönhetően biztonságos és esztétikus. 125 kHz-es (EM4100, EM4305) RFID tagekkel 3 felhasználói szint létrehozása lehetséges (A, B, C), programozástól föggően a B és C szintekre kiosztott felhasználók száma eltérő lehet.
A dorn távolság: az előlap és a kilincstengely közötti távolság.
A kilincs - kulcsközép távolság:a kilincstengely közepének és a kulcslyuk közepének távolsága.
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 12 - 24 V |
|---|---|
| Táp típusa | DC |
| Maximális áramfelvétel (A) | 300 mA |
| Nyitási lehetőség | nyomógomb bemenet rövidre zárása, RFID azonosító, mechanikusan (kilincs/tekerőgomb és kulcs segítségével) |
| RFID típusa | 125 kHz EM |
| Olvasási távolság | 3 ~ 5 cm |
| Programozási lehetőségek | RFID tag (3 szintes: A-B-C) |
| Memória kapacitása | mester: (A)-1 | felhasználó: (B)-256, (C)-8 vagy mester: (A)-1 | felhasználó: (B)-16, (C)-128 |
| Nyitási irány (DIN 107) | balos (DIN 107) |
| Felhasználási terület | beltéri ajtók, bejárati ajtók |
| Szerelési mód | felületre |
| Csomag tartalma | zártest, ellenoldal, bevésőzár, csavarkészlet, RFID tag(ek), DC motor |
| Interax (kilincs-kulcsközép) távolság - DIN | DIN |
| Dorn távolság | 58 mm |
| Telepítés helye | beltér, kültér (esővédett) |
|---|---|
| Automatikus visszazárás (tényleges nyitás nélkül) | 5 mp |
| Rögzítési pontok távolsága | kilincs garnitúra: 166 mm | bevésőzár: 225 mm |
| Süllyesztési méret | 178 x 16 x 92 mm |
| Csap/nyelv alakja | normál zárnyelv (téglatest alakú) |
| Ajtó maximális vastagsága | 90 mm |
| Víz- és por elleni védelem | nincs besorolás |
| Környezeti hőmérséklet | -15°C ~ +60°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max. 80% |
| Bruttó súly | 2,95 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | D |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...