Intelligens ujjlenyomat olvasós ajtózár irodák részére
A DLA-5500-FP egy ujjnyomatos és speciális MIFARE kártyás irodazár. Felszerelésnél nem szükséges a meglévő zárat lecserélni, csak annak pajzsát. Bármely zárral használható, aminek kilincs-zárbetét távolsága 70, 72, 85, 90 vagy 92 mm.
Leírás
Az önálló működésű irodazárak elegáns, korszerű megjelenésükkel és magasszintű biztonságukkal tökéletesek hotelek, szállodák, irodák részére, de bármilyen beltéri ajtóra felszerelhetőek. Mivel magukba foglalják az olvasót, a kilincseket, a pajzsot és a zárvezérlést, kompakt megoldást jelentenek bárhová.
Univerzális, megfordítható (nyitási irány függvényében) kilinccsel rendelkezik, amely zárt állapotban szabadon lenyomható, ám azonosítás hiányában ilyenkor az ajtó nem nyílik. A feltanított ujjnyomat/kód megadása vagy kártya lehúzása után azonban már igen.
A szett nem tartalmazza a bevésőzárat, vagy az elemeket, tartalmaz viszont egy zárbetétet 2 kulccsal (vésznyitás esetére). A zár 4 db AA elemmel működtethető. Programozása a nyomógombok és mesterujjlenyomat segítségével rendkívül egyszerűen megoldható.
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 6 V |
|---|---|
| Táp típusa | elem (4 x AA) |
| Nyugalmi áramfelvétel (A) | 150 µA |
| Nyitási lehetőség | kód, RFID azonosító, biometrikus, mechanikusan (kilincs/tekerőgomb és kulcs segítségével) |
| PIN hossza | max. 11 számjegy |
| RFID típusa | 13,56 MHz ADEL MIFARE |
| Olvasási távolság | 2 ~ 5 cm |
| Programozási lehetőségek | mesterujjnyomat |
| Memória kapacitása | mester: 1 ujjnyomat | felhasználó: 99 biometrikus, 120 RFID, 1 kód |
| Nyitási irány (DIN 107) | univerzális |
| Felhasználási terület | beltéri ajtók, bejárati ajtók |
| Szerelési mód | felületre |
| Csomag tartalma | zártest, tengely, zárbetét, csavarkészlet, kulcsok, RFID tag(ek) |
| Interax (kilincs-kulcsközép) távolság - DIN | 70 mm, 72 mm, 85 mm, 90 mm, 92 mm |
| Telepítés helye | beltér |
| Szabad áthaladás | van |
| Automatikus visszazárás (tényleges nyitás nélkül) | 5 mp |
|---|---|
| Rögzítési pontok távolsága | 266,5 mm |
| Külső egység mérete | 300 x 55 x 88,5 mm |
| Belső egység mérete | 300 x 55 x 73,5 mm |
| Ajtó maximális vastagsága | 70 mm |
| Kompatibilis zárbetét | EUROPROFIL zárbetét |
| Várható élettartam (megfelelő karbantartással) | ~ 11 hónap |
| Figyelmeztetések | merülő akkumulátor |
| Víz- és por elleni védelem | nincs besorolás |
| Környezeti hőmérséklet | -15°C ~ +60°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max. 80% |
| Bruttó súly | 3,68 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | ADEL |
| Termék kategória | D |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...