Intelligens kártyaolvasós ajtózár irodák részére - balos
A DLK-929-8D egy kártyaolvasós irodazár, mely bármilyen MIFARE típusú kártya olvasására képes. Szerelése rendkívül egyszerű, nincs szükség további vezetékekre vagy szoftver használatára. A kilincs zárt állapotban szabadon lenyomható, az ajtó ennek ellenére viszont ekkor nem nyitható, az engedélyezett kártya lehúzása után azonban már igen.
Leírás
Az önálló működésű irodazárak elegáns, korszerű megjelenésükkel és magasszintű biztonságukkal tökéletesek hotelek, szállodák, irodák részére, de bármilyen beltéri ajtóra felszerelhetőek. Mivel magukba foglalják az olvasót, a kilincseket, a pajszot és a zárvezérlést, kompakt megoldást jelentenek bárhová.
A nyitási irányt DIN szabvány szerint, a vezérlős egység külső térbe történő szerelésével nézzük.
A szett tartalmazza a zártestet, valamint egy zárbetétet 2 kulccsal (vésznyitás esetére). Belülről tekerhető retesszel zárható az ajtó. A zár AAA elemekkel működtethető. A külső és belső oldalt apiros-fekete vezetékkel kell összecsatlakoztatni. Fontos tudnivaló, hogy a gyári zártest használata esetén az ajtó kulccsal történő mechanikus zárása esetén is nyitható engedélyezett kártyával, amennyiben ez nem megfelelő, egyéb szabványos zártest használata szükséges.
Dorn távolság: a zár széle és a kilincsközép közötti távolság.
Interax távolság: a kilincsközép és a kulcsközép távolsága.
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 6 V |
|---|---|
| Táp típusa | elem (4 x AAA) |
| Nyugalmi áramfelvétel (A) | 12 µA |
| Nyitási lehetőség | RFID azonosító, mechanikusan (kilincs/tekerőgomb és kulcs segítségével) |
| RFID típusa | 13,56 MHz MIFARE |
| Olvasási távolság | 1 ~ 3 cm |
| Programozási lehetőségek | RFID tag |
| Memória kapacitása | mester: 1 RFID | felhasználó: 199 RFID |
| Nyitási irány (DIN 107) | balos (DIN 107) |
| Felhasználási terület | beltéri ajtók, bejárati ajtók |
| Szerelési mód | felületre |
| Csomag tartalma | zártest, csavarkészlet, kulcsok |
| Interax (kilincs-kulcsközép) távolság - DIN | DIN, 72 mm |
| Dorn távolság | 58 mm |
| Telepítés helye | beltér |
| Szabad áthaladás | van |
| Automatikus visszazárás (tényleges nyitás nélkül) | 8 mp |
|---|---|
| Rögzítési pontok távolsága | 258 mm |
| Külső egység mérete | 300 x 50 x 76 mm |
| Belső egység mérete | 300 x 50 x 76 mm |
| Ajtó maximális vastagsága | 40 mm |
| Kompatibilis zárbetét | EUROPROFIL zárbetét |
| Várható élettartam (megfelelő karbantartással) | 8.500 nyitás (új elemmel) |
| Figyelmeztetések | merülő akkumulátor (LED) |
| Víz- és por elleni védelem | nincs besorolás |
| Környezeti hőmérséklet | -10°C ~ +60°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max. 80% |
| Bruttó súly | 2,86 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | D |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...