Rövid zárpajzs DORCAS zárakhoz - fa ajtóra - barna - univerzális - szögletes
A DORCAS-F53 egy 90°-ban tört, univerzálisan szerelhető szögletes, szinterezett zárpajzs a DORCAS típusú elektromos zárfogadókhoz. A zárpajzs fa ajtókba szerelés esetén ideális.
DORCAS-F53-gy - szürke kivitel
Univerzálisan szerelhező, jobbos balos ajtókhoz egyaránt.
Amennyiben alsó zárnyelv fogadására alkalmas pajzsot keres, akkor a DORCAS-F101-L és DORCAS-F101-R termékek a megfelelő választás.
Letöltések
További adatok
| Szerelési mód | felületre |
|---|---|
| Felülete | porfestett |
| Anyaga | fém |
| Konzol típusa | rövid zárpajzs |
| Nyitási irány (DIN 107) | univerzális |
| Konzol funkciója | zárnyelvfogadó szerelése |
| Javasolt felhasználás | fa ajtókhoz |
| Méret | 160 x 30,3 x 26,6 mm |
| Kompatibilis zárnyelvfogadó | 54-es sorozat, 50-es sorozat, 52-es sorozat, hagyományos |
|---|---|
| Rögzítési pontok száma | 4 db |
| Rögzítési pontok távolsága | 138,5/124,3 mm, 52,5 mm |
| Bruttó súly | 0,09 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Gyártó | DORCAS |
| Termék kategória | A |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...