Vakzár DORCAS pajzsokhoz régi elektromos zárfogadó helyére
A DORCAS-P10 egy vakzár. Segítségével az eltávolított elektromos zárak helyét lehet letakarni úgy, hogy az ajtózár továbbra is tudjon zárni.
Kompatibilis minden zárpajzzsal, aminek a zárnyelvfogadót rögzítő furatainak a távolsága 52,5 mm.
Univerzálisan szerelhető jobbos és balos ajtókhoz egyaránt.
Letöltések
További adatok
| Felülete | fémes |
|---|---|
| Anyaga | aluminium ötvözet |
| Konzol típusa | vakzár |
| Konzol funkciója | zárnyelvfogadó helyére szerelhető |
| Méret | 60 x 22,7 x 13,8 mm |
| Rögzítési pontok száma | 2 db |
| Rögzítési pontok távolsága | 52,5 mm |
|---|---|
| Bruttó súly | 0,06 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Gyártó | DORCAS |
| Termék kategória | A |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...