Mini zárpajzs DORCAS zárakhoz - INOX - keskeny (41,99)
Letöltések
További adatok
| Szerelési mód | felületre |
|---|---|
| Felülete | szálcsiszolt |
| Anyaga | INOX |
| Konzol típusa | mini zárpajzs |
| Nyitási irány (DIN 107) | univerzális |
| Konzol funkciója | zárnyelvfogadó szerelése |
| Javasolt felhasználás | fém ajtókhoz |
| Méret | 110 x 22 x 3 mm |
| Kompatibilis zárnyelvfogadó | 41-es sorozat, 99-es sorozat, SW99 sorozat |
|---|---|
| Rögzítési pontok száma | 2 db |
| Rögzítési pontok távolsága | 94 mm, 52,5 mm |
| Bruttó súly | 0,045 kg |
| Garancia | 36 hónap |
| Gyártó | DORCAS |
| Termék kategória | A |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...