Hosszú zárpajzs DORCAS zárakhoz - INOX
Letöltések
További adatok
| Szerelési mód | felületre |
|---|---|
| Felülete | szálcsiszolt |
| Anyaga | INOX |
| Konzol típusa | hosszú zárpajzs |
| Nyitási irány (DIN 107) | univerzális |
| Konzol funkciója | zárnyelvfogadó szerelése |
| Javasolt felhasználás | fém ajtókhoz |
| Méret | 250 x 25 x 3 mm |
|---|---|
| Kompatibilis zárnyelvfogadó | 41-es sorozat, 54-es sorozat, 99-es sorozat, SW99 sorozat, 50-es sorozat, 52-es sorozat, 100-as sorozat, hagyományos |
| Rögzítési pontok száma | 2 db |
| Rögzítési pontok távolsága | 237 mm, 52,5 mm |
| Bruttó súly | 0,105 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Termék kategória | A |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...