Speciális hosszú zárpajzs DORCAS zárakhoz - INOX - (77) - jobbos
A DORCAS-GX77 egy hosszú, INOX zárpajzs a DORCAS-77 típusú elektromos zárfogadókhoz.
Jobbos ajtókba szerelhető termék. Balos ajtókhoz válassza a DORCAS-GX77-L terméket.
Letöltések
További adatok
| Szerelési mód | felületre |
|---|---|
| Felülete | szálcsiszolt |
| Anyaga | INOX |
| Konzol típusa | hosszú zárpajzs |
| Nyitási irány (DIN 107) | jobbos (DIN 107) |
| Konzol funkciója | zárnyelvfogadó szerelése |
| Méret | 250 x 25 x 3 mm |
| Kompatibilis zárnyelvfogadó | 77-es sorozat |
|---|---|
| Rögzítési pontok száma | 6 db |
| Rögzítési pontok távolsága | 237mm, 52,5 mm |
| Bruttó súly | 0,092 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Gyártó | DORCAS |
| Termék kategória | A |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...