Hosszú zárpajzs DORCAS- 54-es zárak tokközépbe szereléséhez - INOX - balos
A DORCAS-H1-X egy tokközépbe szerelhető szálcsiszolt INOX zárpajzs DORCAS típusú elektromos zárfogadókhoz. Alkalmas az 54-es sorozatok tokközépbe szereléséhez.
Balos ajtókba szerelhető termék. Jobbos ajtókhoz válassza a DORCAS-H1-R terméket.
Letöltések
További adatok
| Szerelési mód | felületre |
|---|---|
| Felülete | szálcsiszolt |
| Anyaga | INOX |
| Konzol típusa | hosszú zárpajzs |
| Nyitási irány (DIN 107) | balos (DIN 107) |
| Konzol funkciója | zárnyelvfogadó szerelése |
| Javasolt felhasználás | fém ajtókhoz, fa ajtókhoz |
| Méret | 240 x 34 x 2 mm |
| Kompatibilis zárnyelvfogadó | 54-es sorozat |
|---|---|
| Rögzítési pontok száma | 4 db |
| Rögzítési pontok távolsága | 214 mm, 52,5 mm |
| Bruttó súly | 0,095 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Gyártó | DORCAS |
| Termék kategória | A |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...