Rövid zárpajzs DORCAS-TOP zárakhoz - INOX
Letöltések
További adatok
| Szerelési mód | felületre |
|---|---|
| Felülete | szálcsiszolt |
| Anyaga | INOX |
| Konzol típusa | rövid zárpajzs |
| Nyitási irány (DIN 107) | univerzális |
| Konzol funkciója | zárnyelvfogadó szerelése |
| Méret | 160 x 25,2 x 3 mm |
| Kompatibilis zárnyelvfogadó | 99-TOP sorozat |
|---|---|
| Rögzítési pontok száma | 2 db |
| Rögzítési pontok távolsága | 144 mm, 52,5 mm |
| Bruttó súly | 0,09 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Gyártó | DORCAS |
| Termék kategória | A |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...