Hosszú zárpajzs DORCAS zárakhoz, állítható zárcsapdával - műanyag ajtóra - jobbos
Letöltések
További adatok
| Szerelési mód | felületre |
|---|---|
| Felülete | fémes |
| Anyaga | fém/műanyag |
| Konzol típusa | hosszú zárpajzs |
| Nyitási irány (DIN 107) | jobbos (DIN 107) |
| Konzol funkciója | zárnyelvfogadó szerelése |
| Méret | 242 x 26 x 6 mm |
| Kompatibilis zárnyelvfogadó | 41-es sorozat, 99-es sorozat, SW99 sorozat |
|---|---|
| Rögzítési pontok száma | 3 db |
| Rögzítési pontok távolsága | 113 mm, 92 mm, 52,5 mm |
| Bruttó súly | 0,1 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Gyártó | DORCAS |
| Termék kategória | A |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...