ADEL hotelzár - ezüst
A HLA-5500 egy robosztus, esztétikus megjelenésű, magas biztonságú speciális MIFARE kártyás szállodai zár az ADEL rendszerhez. Felszerelésnél nem szükséges a meglévő zárat cserélni, csak annak pajzsát. Bármely zárral használható, melynek kilincs-zárbetét távolsága 70, 72, 85, 90 vagy 92 mm. Az univerzális, megfordítható (nyitási irány függvényében) kilinccsel rendelkezikaz, amely zárt állapotban szabadon lenyomható. A kilincs szabad lenyomhatósága ellenére az ajtó ekkor nem nyitható az engedélyezett kártya lehúzása után viszont már igen.
Leírás
Az ADEL hotelzár rendszer tökéletes megoldás hotelek, szállodák szobazárainak kiépítésére. A zárak magukba foglalják az olvasót, a kilincseket, a pajszot és a zárvezérlést, kompakt megoldást jelentve bárhová. A rendszer csak saját, különleges programozású MIFARE kártyáival működik, amiket a hozzá tartozó szoftver és kártyaíró segítségével lehet programozni. A szoftverben létrehozhatóak épületek, emeletek, szobák valamint egyéb ajtók (pl. bejárat, étterem), így egyszerűsítve a kiosztást, melyik kártya mely ajtó(k)hoz jogosult. Lehetőség van emellett időkorlátot is megadni, meddig legyen érvényes egy kártya.
A szett nem tartalmazza a bevésőzárat, sem az elemeket, tartalmazza azonban a zár külső és belső egységét, egy zárbetétet 2 kulccsal (vésznyitás esetére), valamint egy tekerőgombot (belső oldalról történő zárás esetére.
A zár AA elemekkel működtethető. A hotelzárak feltanításához és a kártyákkiadásához, a rendszer kártyaíró eszközére és a szoftverre van szükség, melyet a KIT-HLA csomag tartalmaz.
FONTOS! A zárhoz nincs gyári mesterkártya, ne szerelje fel az ajtóra, amíg nem rendelkezik kártyaírási lehetőséggel (nem érkezett meg a licensz, nem telepítette a szoftvert), vagy szerelje be a bevésőzárat is és tartsa biztos helyen a kulcsot!
A szoftver SQL szerveren tárolja az adatbázisát. SQL telepítő nem jár hozzá.
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 6 V |
|---|---|
| Táp típusa | elem (4 x AA) |
| Nyugalmi áramfelvétel (A) | 150 µA |
| Nyitási lehetőség | RFID azonosító, mechanikusan (kilincs/tekerőgomb és kulcs segítségével) |
| RFID típusa | 13,56 MHz ADEL MIFARE |
| Olvasási távolság | 2 ~ 5 cm |
| Programozási lehetőségek | KIT-HLA segítségével, programozó kártyákkal |
| Memória kapacitása | 828 esemény, 1 szoba (a kiosztható felhasználók számát a szoftver segítségével beállított ágyszám határozza meg) |
| Nyitási irány (DIN 107) | univerzális |
| Felhasználási terület | hotelek/hostelek ajtajainak zárása |
| Szerelési mód | felületre |
| Csomag tartalma | zártest, tengely, zárbetét, csavarkészlet, kulcsok |
| Interax (kilincs-kulcsközép) távolság - DIN | 70 mm, 72 mm, 85 mm, 90 mm, 92 mm |
| Telepítés helye | beltér |
| Szabad áthaladás | van |
| Automatikus visszazárás (tényleges nyitás nélkül) | 5 mp |
|---|---|
| Külső egység mérete | 299,5 x 55 x 88,5 mm |
| Belső egység mérete | 299,5 x 55 x 73,5 mm |
| Ajtó maximális vastagsága | 70 mm |
| Kompatibilis zárbetét | EUROPROFIL zárbetét |
| Várható élettartam (megfelelő karbantartással) | 12.000 nyitás (új elemmel) |
| Figyelmeztetések | merülő akkumulátor (hangjelzés) |
| Víz- és por elleni védelem | nincs besorolás |
| Környezeti hőmérséklet | -15°C ~ +60°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | 20% ~ 80% |
| Bruttó súly | 3,25 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | ADEL |
| Termék kategória | D |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...