Adatkártya (Query Card) az ADEL hotelzár rendszerhez
A HLDR-MF-A egy kis méretű, vékony kivitelű MIFARE S70 RFID kártya az ADEL gyártmányú zárak (pl. HLA-5500) adatlekéréséhez. A zárakból lekért adatokat a rendszer szoftverében tekintheti meg a kártyát a kártyaíró/olvasó egységbe illesztve. Az ADEL rendszerben ez az egyetlen módja az adatlekérdezésnek, és a belépések naplózásának, a folyamat részletezését a szoftver leírásában találja.
Leírás
A rendszerhez megvásárolandó programozó csomag (KIT-HLA) tartalmaz gyárilag egy ilyen adatkártyát, mely lényegét tekintve elegendő a rendszerhez, azonban ha tartalékba is szeretne tartani adatkártyát, az előző elveszett, vagy tönkrement, vagy bármely más okból új, vagy több adatkártyára van szüksége, azt külön meg kell vásárolnia.
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | D |
|---|---|
| Chip típusa | 13,56 MHz MIFARE S70 |
| Memória típusa | olvasható/írható |
| Típusa | kártya |
| Kivitel | vékony (0,8 mm) |
| Rányomtatott kód | Nem |
| Méret | 86 × 54 × 0,8 mm |
| Minimális rendelhető darabszám | 1 db |
|---|---|
| Darabszám gyári csomagolásban | 200 db / doboz |
| Kompatibilis olvasó | minden ADEL zár |
| Egyéb tulajdonság | az ADEL zárak nyitási adatainak lekérésére szolgál, testreszabható |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
| Gyártó | ADEL |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...