Árammegszakító - MIFARE - fekete
A HS1356-bk egy 13,56 MHz MIFARE kártyával működő árammegszakító, amennyiben ilyen típusú kártyát helyeznek be a kártyatartójába a hálózati feszültséget megkapják a rákötött eszközök, ha kiveszik akkor megszakítja a kört.
- Kompatibilis süllyesztő konzolok: ABK-802 konzolok
- Kompatibilis kiemelő konzolok: MBB-800B konzolok
Leírás
Hotelszobai árammegszakítók egyszerre gondoskodnak a takarékos áramfogyasztásról és a biztonságról, telepítésüknél csak használatuk egyaránt rendkívül egyszerű.
Amennyiben az árammegszakító kártyatartójában el van helyezve kártya, az árammegszakítóra kötött eszközök megkapják a hálózati feszültséget, a kártya elvétele után azonban a beállított időzítésnek megfelelő időtartam elteltével az árammegszakító reléje kapcsol, így a rákötött eszközök a továbbiakban nem lesznek áram alatt.
Nagyobb terhelés alatti használat esetén (pl komplett lakás vagy ház áram ellátása) külön mágneskapcsoló használata szükséges.
Letöltések
További adatok
| Szín | fekete |
|---|---|
| Termék kategória | D |
| Szerelési mód | süllyesztve szerelhető |
| Méret | 85,5 x 85,5 x 40 mm |
| Kártya formátum | 13,56MHz MIFARE |
| Tápfeszültség | 180 - 250 V AC |
| Terhelhetőség | 40 A |
|---|---|
| Időzítés | 15-30 mp |
| Kompatibilis kiemelőkonzol | Kiemeléshez: MBB-800B-P, MBB-800B-PM Süllyesztéshez: ABK-802+R, ABK-802+K |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
| Tanusítvány | CE |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...