Kültéri kulcsszéf kulccsal és kóddal nyitható - felületre szerelhető
Letöltések
További adatok
| Ház anyaga | fém |
|---|---|
| Nyitási lehetőség | kulcs, kód |
| PIN hossza | 4 számjegy |
| Méret | 150 x 135 x 55 mm |
| Kulcs-őr belméret | 70 x 90 x 45 mm |
| Tárolható kulcs mérete | max 120 mm |
| Szerelési mód | felületre |
| Telepítés helye | beltér, kültér |
|---|---|
| Csomag tartalma | kulcs-őr, esővédő gumi, csavarkészlet |
| Környezeti hőmérséklet | -20°C ~ + 60°C |
| Bruttó súly | 0,5 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | G |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...