Nagy biztonságú - elektromechanikus zár - 3 visszajelzés - elektronikus nyitás tiltás
Leírás
A zár rendelkezik elektromos ajtó-, zárállapot valamint nyitási visszajelzéssel, továbbá alkalmas a mechanikus és elektromos nyitás távolról történő elektromos letiltására is.
Képes 5 V DC LED indikátorok vezérlésére, ami a helyszínen vizuálisan megkönnyíti a zár állapotának megállapítását. Az eszköz nyitójel után amennyiben nem történik tényleges nyitás 5 másodperc után automatikusan visszazár (eközben hangjelzést ad, jelezve, hogy a zár nyitott állapotban van). Nyitva felejtett ajtó esetében az eszköz riasztó/emlékeztető hangjelzést ad.
FIGYELEM! A zár elektromechanikus felépítésű, ezért TILOS a zárszerkezetet bármilyen olajos kenőanyaggal bekenni vagy befújni. (pl.: speciális ipari és háztartási célokra használt kenőanyagok, mint a precíziós olaj spray vagy hidraulikaolaj)
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 12 - 15 V |
|---|---|
| Táp típusa | DC |
| Maximális áramfelvétel (A) | 500 mA |
| Nyugalmi áramfelvétel (A) | 30 mA |
| Ház anyaga | fém |
| Nyitási lehetőség | vezérelt elektromos jel, (NO - száraz kontaktus), mechanikusan (kilincs/tekerőgomb és kulcs segítségével) |
| Nyitási irány (DIN 107) | megfordítható |
| Felhasználási terület | beltéri ajtók, bejárati ajtók, nagy biztonságú ajtók |
| Szerelési mód | csavarkötéssel, ajtóra |
| Csomag tartalma | zártest, tengely, zárvédő, zárbetét, bevésőzár, csavarkészlet, kulcsok |
| Interax (kilincs-kulcsközép) távolság - DIN | DIN, 68 mm |
| Dorn távolság | 60 mm |
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Automatikus visszazárás (tényleges nyitás nélkül) | 5 mp |
| Méret | 176 x 97 x 20 mm |
|---|---|
| Ellendarab mérete | 240 x 24 x 2 mm |
| Süllyesztési méret | 176 x 20 x 105 mm |
| Csap/nyelv alakja | normál zárnyelv (téglatest alakú) |
| Csap/nyelv mérete | 30 mm |
| Kompatibilis zárbetét | EUROPROFIL zárbetét |
| Várható élettartam (megfelelő karbantartással) | 400.000 nyitási ciklus |
| Figyelmeztetések | nyitott ajtó (hangjelzés) |
| Víz- és por elleni védelem | nincs besorolás |
| Bruttó súly | 1,1 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...