Mechanikus kódzár - kívül kód, belül kilincses
Leírás
A zár ideális megoldás kifelé/befelé nyíló, jobbos valamint balos ajtókhoz egyaránt. Belülről kilincs segítségével nyitható.
A külső egység kódzára 14 gombos, ebből 1 gomb a törlő (C - Clear) gomb, a többi 13 segítségével adható meg a nyitókód. A gyári nyitókód megváltoztatása a hátlap leszerelésével és reteszek megfelelő helyre való behelyezésével történik.
Letöltések
További adatok
| Ház anyaga | fém |
|---|---|
| Nyitási lehetőség | kód |
| Termékcsalád | Mechanikus kódzár |
| Szabad áthaladás | van |
| Külső egység típusa | kódos, kilincses |
| Belső egység típusa | kilincses |
| Külső egység mérete | 177 x 48 x 34 mm |
| Belső egység mérete | 177 x 48 x 14 mm |
| Ajtó maximális vastagsága | 60 mm |
|---|---|
| Szerelési mód | felületre |
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Csomag tartalma | zártest, csavarkészlet |
| Bruttó súly | 2,35 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | C |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...