"U" szerelőkonzol 150-180 kg tartóerejű mágnesek ellendarabjához
Leírás
![]() |
A síkmágnes konzolok a síkmágnesek és ellendarabjaik szerelését hivatottak megoldani. Mindegy hogy milyen ajtóra szeretné szerelni síkmágnesét, vagy maga a mágnes milyen fajta, különféle konzoljaink között mindenképp megtalálja az Önnek megfelelő darabot. Az ábrán türkíz színnel láthatja az "U" szerelőkonzolt. Az „U” - konzol funkciója megegyezik az „I” - konzoléval, tehát az ellendarab rendeltetés szerű rögzítése a cél, a maximális tartóerő elérése érdekében. Ajánlott felhasználás: Kifelé nyíló üvegajtók esetében. |
![]() |
|
Letöltések
További adatok
| Szerelési mód | felületre |
|---|---|
| Felülete | eloxált |
| Anyaga | aluminium ötvözet |
| Konzol típusa | "U" konzol |
| Konzol funkciója | ellenoldal rögzítése |
| Javasolt felhasználás | üveg ajtókhoz, kifelé nyíló ajtók esetében |
| Méret | 131 x 39 x 30,5 mm |
| Ajtó maximális vastagsága | 10-12 mm |
| Csomag tartalma | konzol, csavarkészlet |
|---|---|
| Kompatibilis mágnes | YM-180H(LED), YM-180M, YM-180N, YM-180N(LED), YM-180W-S |
| Rögzítési pontok száma | 4 db |
| Bruttó súly | 0,33 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Gyártó | YLI |
| Termék kategória | A |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...

