"I" szerelőkonzol YM-350 típusú síkmágnesek ellendarabjainak szereléséhez
Leírás
![]() |
![]() |
![]() |
A síkmágnes konzolok a síkmágnesek és ellendarabjaik szerelését hivatottak megoldani. Mindegy hogy milyen ajtóra szeretné szerelni síkmágnesét, vagy maga a mágnes milyen fajta, különféle konzoljaink között mindenképp megtalálja az Önnek megfelelő darabot. A képeken zöld színezéssel láhatják az "IN" konzolt, amely esztétikai és praktikus funkciókat is betölt. Alapvető funkciója a síktapadó mágnes ellendarabjának igényes rögzítése, és az ellendarab megfelelő pozícióban tartása. |
Letöltések
További adatok
| Szerelési mód | felületre |
|---|---|
| Felülete | eloxált |
| Anyaga | aluminium ötvözet |
| Konzol típusa | "I" konzol |
| Konzol funkciója | ellenoldal rögzítése |
| Javasolt felhasználás | műanyag ajtókhoz, fém ajtókhoz, fa ajtókhoz, kifelé nyíló ajtók esetében |
| Méret | 201 x 52,5 x 16 mm |
| Csomag tartalma | konzol, csavarkészlet |
|---|---|
| Kompatibilis mágnes | YM-350M(SS304), YM-350N(LED), YM-350W |
| Rögzítési pontok száma | 8 db |
| Bruttó súly | 0,2 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Gyártó | YLI |
| Termék kategória | A |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...


