Felületre szerelhető mini síkmágnes - 35kg
Leírás
|
A síkmágnesek ideális megoldást jelentenek minden típusú ajtóra. Ezek a zárak vandálbiztosak, kopó és mechanikus alkatrészeket nem tartalmaznak, így biztonságosan üzemeltethetőek hosszú távon is. Telepítésük egyszerű, szerelőkonzolok segítségével többféle módon fel lehet rögzíteni. FIGYELEM! Ez a mágnes nem alkalmas ajtók zárására, kis tartóereje miatt. Ajtók esetében javasolt legalább 180kg tartóerejű mágnes kiválasztása. A síkmágnes telepítése minden esetben a belső, védett térbe kell történjen, hogy illetéktelenek ne tudjanak hozzáférni se a rögzítési pontokhoz, se a vezetékekhez.
|
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 12 V |
|---|---|
| Táp típusa | DC |
| Maximális áramfelvétel (A) | 200 mA |
| Teljesítmény (W) | 2,4 W |
| Nyitáskori fogyasztás (W) | 0 W |
| Záráskori fogyasztás (W) | 2,4 W |
| Várható éves fogyasztás (kWh) | 21 kWh |
| Tartóerő (N) | 343 N |
| Tartóerő (kgf) | 35 kgf |
| Működési módok | szünetáramú - feszültségre zár |
| Beépített kioldó gomb | nincs |
| Nyitási lehetőség | vezérelt elektromos jel |
| Vezérlés módja | tápmegszakítás |
| Visszazárás késleltetése | - |
| Áramszüneti viselkedés | Fail-safe - nyitva marad |
| Kis áramfelvételű? | igen ( ≤ 260 mA ) |
| LED visszajelzés | nincs |
|---|---|
| Felhasználási terület | szekrények, fiókok |
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Szerelési mód | felületre |
| Csomag tartalma | síkmágnes gyári rögzítési lehetőséggel, ellendarab, csavarkészlet, imbuszkulcs |
| Feszülő / huzatterhelt ajtó nyitás | igen |
| Méret | 65 x 32 x 13 mm |
| Ellendarab mérete | 65 x 14 x 8 mm |
| Víz- és por elleni védelem | nincs besorolás |
| Környezeti hőmérséklet | -10°C ~ +55°C |
| Gyakori telepítési hibák | FIGYELEM! Az YV-100 síkmágnes vezérlők elektromos zárvezérlő kimenete nem stabilizált. Ezért ha a megtáplálás 12V AC vagy annál nagyobb váltakozó feszültségű, akkor PCB-504 feszültségstabilizáló használata kötelező. |
| Bruttó súly | 0,25 kg |
| Garancia | 36 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | YLI |
| Termék kategória | A |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...
