Monoblokkos keskeny síkmágnes - visszajelzéssel - felületre szerelhető - 180 kg - 30 mm széles
Leírás
A síkmágnesek ideális megoldást jelentenek minden típusú ajtóra. Ez a típusú zár vandálbiztos, kopó alkatrészeket nem tartalmaz, így biztonságosan üzemeltethető hosszú távon is.
FIGYELEM! A síkmágnes telepítése minden esetben a belső, védett térbe kell történjen, hogy illetéktelenek ne tudjanak hozzáférni se a rögzítési pontokhoz, se a vezetékekhez.
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 12 / 24 V |
|---|---|
| Táp típusa | DC |
| Maximális áramfelvétel (A) | 350 mA (12V DC) |
| Teljesítmény (W) | 4,2 W |
| Nyitáskori fogyasztás (W) | 0 W |
| Záráskori fogyasztás (W) | 4,2 W |
| Várható éves fogyasztás (kWh) | 36,8 kWh |
| Tartóerő (N) | 1765 N |
| Tartóerő (kgf) | 80 kgf |
| Működési módok | szünetáramú - feszültségre zár |
| Nyitási lehetőség | vezérelt elektromos jel |
| Vezérlés módja | tápmegszakítás |
| Áramszüneti viselkedés | Fail-safe - nyitva marad |
| Visszajelzés | zár állapot (ajtó zárva) |
| Zár állapot visszajelzés típusa | NO |
| Felhasználási terület | kifelé nyíló, beltéri ajtók, bejárati ajtók, műanyag ajtók, alumínium ajtók, fa ajtók |
|---|---|
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Szerelési mód | felületre, csavarkötéssel |
| Csomag tartalma | síkmágnes gyári rögzítési lehetőséggel, ellendarab, csavarkészlet, imbuszkulcs |
| Méret | 180 x 30 x 25 mm |
| Ellendarab mérete | 145 x 33 x 12 mm |
| Víz- és por elleni védelem | IP68 |
| Környezeti hőmérséklet | -30°C ~ +66°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | <90% |
| Bruttó súly | 1,2 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | YLI |
| Termék kategória | A |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...