Mesterkártya a T-0880-FREE szekrényzárhoz
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | D |
|---|---|
| Chip típusa | 13,56 MHz MIFARE S50 |
| RFID kód hossza | 34 bit |
| Memória típusa | csak olvasható |
| Típusa | kártya |
| Kivitel | vékony (0,8 mm) |
| Rányomtatott kód | Nem |
| Méret | 86 × 54 × 0,8 mm |
|---|---|
| Minimális rendelhető darabszám | 1 db |
| Kompatibilis olvasó | T-0880-FREE típusú szekrényzár |
| Egyéb tulajdonság | mesterkártya a T-0880-FREE típusú szekrényzárhoz |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
| Tanusítvány | CE |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...