Önálló működésű szekrényzár - 125 kHz EM - értékmegőrző és normál mód - fekvő
Leírás
Normál módban meghatározott számú feltanított RFID tag-et vagy egy kódot képes kezelni és 5 mp után automatikusan visszazár.
Értékmegőrző módban pedig a nyitott szekrényt be lehet zárni egy RFID taggel, és ugyanazzal lehet kinyitni. Ideális öltözők, vitrinek és szekrények zárására.
- A feltanítandó RFID tagek nem tartozékai a csomagnak, így azokat külön meg kell vásárolni.
- Feltanítható felhasználói szintek: normál módban: mester (3 db) - felhasználó (5 db) - kód (1 db), értékmegőrző módban: mester (1 db) - felhasználó (tetszőleges számú)
- Bármely cégünk által forgalmazott 125 kHz-es IDT-2000EM (EM4100, EM4305) tagekkel használhatóak.
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 4,5 V |
|---|---|
| Táp típusa | elem (3 x AA) |
| Maximális áramfelvétel (A) | < 200 mA |
| Nyugalmi áramfelvétel (A) | < 20 mA |
| Működési módok | önálló (stand-alone), normál mód (fix), értékmegőrző mód (free) |
| Nyitási lehetőség | kód, RFID azonosító |
| PIN hossza | 1 - 9 számjegy |
| RFID típusa | 125 kHz EM |
| Olvasási távolság | ~ 1 cm |
| Programozási lehetőségek | RFID tag |
| Memória kapacitása | normál mód - mester: 1 RFID | felhasználó: 5 RFID, 1 kód értékmegőrző mód - mester: 1 RFID | felhasználó: ∞ RFID |
| Külső megtáplálási lehetőség | van (micro USB) |
| Nyitási irány (DIN 107) | univerzális |
| Felhasználási terület | szekrények |
| Szerelési mód | felületre |
| Csomag tartalma | zártest, ellenoldal, csavarkészlet |
|---|---|
| Interax (kilincs-kulcsközép) távolság - DIN | DIN |
| Telepítés helye | beltér |
| Automatikus visszazárás (tényleges nyitás nélkül) | 5 mp |
| Külső egység mérete | 123 x 36 x 12 mm |
| Belső egység mérete | 126 x 65 x 20 mm |
| Csap/nyelv alakja | csapott zárnyelv (ék alakú) |
| Ajtó maximális vastagsága | 50 mm |
| Figyelmeztetések | merülő akkumulátor (hangjelzés), zárnyelv visszatolás (hangjelzés) |
| Víz- és por elleni védelem | IP41 |
| Környezeti hőmérséklet | 0°C ~ +45°C |
| Bruttó súly | 0,2 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | D |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...