Vízálló kültéri ajtótartó mágnes - IP68
Az YD-611IP egy vízálló (IP68), 150 kg tartóerejű, felületre szerelhető kültérre is telepíthető ajtótartó mágnes.
Ideális kültérbe nyíló tűzgátló ajtók nyitva tartásának biztosításához vagy tankerhajókra, ahol masszív ajtók nyitva tartásáról kell gondoskodni zord időjárási körülmények között.
Leírás
Az ajtótartó mágnesek feladata jelzésig nyitott állapotban tartani a tűzszakasz határon lévő ajtót. Tűzjelzés esetén a mágnes tápellátását megszakítjuk, így az be tud csukódni.
Könnyű szerelésük és bekötésük gyors beüzemelést biztosít, a legtöbbjükön pedig vésznyitó gomb is található az ajtó vezérlés nélküli elengedéséhez. Tűzgátló ajtókhoz tökéletesek.
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 12 / 24 V (gyárilag 24 V) |
|---|---|
| Táp típusa | DC |
| Maximális áramfelvétel (A) | 260 mA (12 V) |130 mA (24 V) |
| Teljesítmény (W) | 3,12 W |
| Nyitáskori fogyasztás (W) | 0 W |
| Záráskori fogyasztás (W) | 3,12 W |
| Várható éves fogyasztás (kWh) | 27,3 kWh |
| Tartóerő (N) | 1472 N |
| Tartóerő (kgf) | 150 kgf |
| Működési módok | szünetáramú - feszültségre zár |
| Beépített kioldó gomb | nincs |
| Nyitási lehetőség | vezérelt elektromos jel |
| Vezérlés módja | tápmegszakítás |
| Visszazárás késleltetése | - |
| Áramszüneti viselkedés | Fail-safe - nyitva marad |
|---|---|
| Kis áramfelvételű? | igen ( ≤ 260 mA ) |
| Felhasználási terület | tűzgátló ajtók nyitva tartása, kültéri ajrók nyitva tartása |
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Szerelési mód | felületre, falra |
| Csomag tartalma | ajtótartó mágnes, ellenoldal, rögzítő csavarok |
| Méret | 97,5 x 75 x 39 mm |
| Ellendarab mérete | 75 x 75 x 40 mm |
| Víz- és por elleni védelem | IP68 |
| Bruttó súly | 1,75 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | YLI |
| Termék kategória | A |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...