Cseppálló kültéri ajtótartó mágnes - IP65
Leírás
Az ajtótartó mágnesek feladata jelzésig nyitott állapotban tartani a tűzszakasz határon lévő ajtót. Tűzjelzés esetén a mágnes tápellátását megszakítjuk, így az be tud csukódni.
Könnyű szerelésük és bekötésük gyors beüzemelést biztosít, a legtöbbjükön pedig vésznyitó gomb is található az ajtó vezérlés nélküli elengedéséhez. Tűzgátló ajtókhoz tökéletesek.
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 24 V |
|---|---|
| Táp típusa | DC |
| Maximális áramfelvétel (A) | 130 mA (24 V) |
| Teljesítmény (W) | 3,12 W |
| Nyitáskori fogyasztás (W) | 0 W |
| Záráskori fogyasztás (W) | 3,12 W |
| Várható éves fogyasztás (kWh) | 27,3 kWh |
| Tartóerő (N) | 1471 N |
| Tartóerő (kgf) | 150 kgf |
| Működési módok | szünetáramú - feszültségre zár |
| Beépített kioldó gomb | nincs |
| Nyitási lehetőség | vezérelt elektromos jel |
| Vezérlés módja | tápmegszakítás |
| Visszazárás késleltetése | - |
| Áramszüneti viselkedés | Fail-safe - nyitva marad |
|---|---|
| Kis áramfelvételű? | igen ( ≤ 260 mA ) |
| Felhasználási terület | tűzgátló ajtók nyitva tartása, kültéri ajrók nyitva tartása |
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Szerelési mód | felületre, falra |
| Csomag tartalma | ajtótartó mágnes, ellenoldal, rögzítő csavarok |
| Méret | 119 x 75 x 40 mm |
| Ellendarab mérete | 75 x 75 x 40 mm |
| Víz- és por elleni védelem | IP65 |
| Bruttó súly | 1,75 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | YLI |
| Termék kategória | A |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...