50-ajtós ZKBIO CVSecurity beléptető licensz
További adatok
| Termék kategória | D+ |
|---|---|
| Szoftver funkciója | ajtóvezérlés |
| Futási környezet | böngésző |
| Böngésző verzió igény | IE 11 vagy későbbi; Chrome 33 vagy későbbi; Safari 6.1.3 vagy későbbi; Edge |
| Minimális HDD követelmény | 500 GB |
| Optimális CPU követelmény | 9. generációs Intel 4-magos i5, 2.7 GHz (kb. 1.000 terminálig), 9. generációs Intel 8-magos i7, 3.7 GHz (kb. 2.000 terminálig) |
| Optimális RAM követelmény | 8 GB DDR4 (kb. 1.000 terminálig), 16 GB DDR4 (kb. 2.000 terminálig) |
|---|---|
| Optimális HDD követelmény | 1 TB |
| Optimális monitor felbontás | méret: 21,5", felbontás: 1920×1080 |
| Optimális hálózati igény | 1.000Mbps, vagy Gigabit Ethernet, vagy jobb |
| Licensz információk | 50-ajtós beléptető licensz (nem bővítő) |
| Gyártó | ZKTeco |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...