Zümmer 3-24V DC
ZAG-ZUM
A ZAG-ZUM egy piezo hangszóró, másnéven zümmer vagy zümmögő. Alkalmas beléptető rendszerekhez, kaputelefon rendszerekhez és egyéb biztonságtechnikai rendszerekhez hangvisszajelzés vagy riasztás adására. Tápigénye 3-24V DC, a hangereje feszültséggel arányosan változik.
Nettó:
500 Ft
+ ÁFA
Bruttó:
635 Ft
Nettó:
+ ÁFA
Bruttó:
Listaár:
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 3 - 24 V |
|---|---|
| Táp típusa | DC |
| Környezeti hőmérséklet | -20 ~ +60°C |
| Szerelési mód | felületre |
| Méret | 23 × 23 × 10 mm |
|---|---|
| Bruttó súly | 0,01 |
| Garancia | 12 hónap |
| Termék kategória | G |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...