IP kaputelefon kültéri egység Cseppálló (IP65)
Leírás
Kompakt, stílusos és sokoldalú kaputelefon kültéri egység, mely minden bejárathoz tökéletesen passzol.
Az Akuvox E12W egy egygombos kaputelefon hívóegység, mely ideális akár családi házakhoz, üzletekhez, vagy irodákhoz egyaránt.
Kis mérete ellenére számos élvonalbeli funkcióval büszkélkedhet, mint a nagyfelbontású kamera, vezeték nélküli kommunikáció és mobil hozzáférés lehetősége.
24 Hónap garancia!![]()
Letöltések
További adatok
| Szín | szürke |
|---|---|
| Termék kategória | E+ |
| Tápfeszültség | 12V DC ; PoE |
| Fogyasztás | 12W |
| Típusa | Video |
| Vezetékezés típusa | RJ45 Ethernet |
| Lakászszám | 1 |
| Dedikált gombok | Igen |
| Kamera típusa | 1/2.7” CMOS 2MP 123° field of view |
| RFID típusa | Mifare 13,56 MHz |
| Kimenet(ek) típusa | Relay: Dry contact, NO/NC output |
|---|---|
| Védelem | IP65 |
| Szerelési mód | Felületre |
| Egyéb tulajdonság | 2 × nyomógomb bemenet, 1 × Wiegand kimenet, Web menedzsment, SIP komunikáció, 1 × nyomógomb, WiFi |
| Méret | 146 x 70 x 23 mm |
| Működési hőmérséklet | -40°C ~ +60°C |
| Páratartalom tűrés | 10~90% |
| Garancia (jogi személy esetén) | 24 hónap |
| Tanusítvány | CE |
| Gyártó | Akuvox |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...