Önálló működésű szekrényzár - 13,56 MHz MF - értékmegőrző mód
Leírás
- Értékmegőrző módban a nyitott szekrényt be lehet zárni egy RFID taggel, és ugyanazzal lehet kinyitni.
- A feltanítandó kártyák nem tartozékai a csomagnak, így azokat külön meg kell vásárolni.
- Memória kapacitása értékmegőrző módban: mester RFID (1 db) - felhasználó RFID (tetszőleges számú)
- Bármely cégünk által forgalmazott 13,56 MHz-es (S50) tagekkel használhatóak.
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 4,5 V |
|---|---|
| Táp típusa | elem (3 x AA) |
| Működési módok | önálló (stand-alone), normál mód (fix), értékmegőrző mód (free) |
| Nyitási lehetőség | RFID azonosító |
| RFID típusa | 13,56 MHz MIFARE |
| Olvasási távolság | ~ 1 cm |
| Memória kapacitása | mester: 1 RFID | felhasználó: ∞ RFID |
| Külső megtáplálási lehetőség | van |
| Nyitási irány (DIN 107) | univerzális |
| Felhasználási terület | szekrények |
| Szerelési mód | felületre |
| Csomag tartalma | zártest, ellenoldal, csavarkészlet |
| Telepítés helye | beltér |
| Automatikus visszazárás (tényleges nyitás nélkül) | 5 mp |
| Rögzítési pontok távolsága | 80 mm |
| Külső egység mérete | 114 x 45 x 15 mm |
|---|---|
| Belső egység mérete | 133 x 65 x 22 mm |
| Ellendarab mérete | 67 x 31 x 10,5 mm |
| Csap/nyelv alakja | csapott zárnyelv (ék alakú) |
| Csap/nyelv mérete | 12 x 12 x 11 mm |
| Ajtó maximális vastagsága | 70 mm |
| Várható élettartam (megfelelő karbantartással) | 3.000 nyitás (új elemmel) |
| Figyelmeztetések | zárnyelv visszatolás (hangjelzés) |
| Víz- és por elleni védelem | IP41 |
| Környezeti hőmérséklet | 0°C ~ +45°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max. 90% |
| Bruttó súly | 0,35 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | D |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...