Süllyesztve szerelhető csapzár - Fail-safe - 12V DC - LED
Leírás
A csapzár vezérlése táp megszakítással történik. Az eszköz csak ellenoldal érzékelése esetében zár be, valamint, ha nem történik nyitás, akkor nyitójel után a beállított nyitvatartási időzítés leteltével automatikusan visszazár. Fontos, hogy a szerelési és bekötési útmutatót minden esetben tartsák be.
FIGYELEM! A solenoid elven működő elektromos csapzárakat TILOS menekülési útvonalakba telepíteni. Amennyiben az ajtó bármilyen okból feszül, akkor a csapot mozgató solenoid nem képes elegendő erőt kifejteni, hogy visszahúzza a csapot a helyére. Emiatt az ajtó nem fog kinyílni, csak ha a feszülés megszűnik.
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 12 V |
|---|---|
| Táp típusa | DC |
| Maximális áramfelvétel (A) | 980 mA |
| Nyugalmi áramfelvétel (A) | 180 mA |
| Teljesítmény (W) | 2,16 W |
| Teljesítmény solenoid működésekor (W) | 11,7 W |
| Vezérlés módja | tápmegszakítás |
| Nyitási lehetőség | vezérelt elektromos jel |
| Automatikus visszazárás (tényleges nyitás nélkül) | 5 mp |
| Áramszüneti viselkedés | Fail-safe - nyitva marad |
| Termékcsalád | YLI csapzár |
| LED visszajelzés | van |
| Felhasználási terület | beltéri ajtók, bejárati ajtók, alumínium ajtók, fa ajtók |
| Szerelési mód | süllyesztve (rejtetten, tok közepébe), süllyesztve konzollal |
| Csomag tartalma | csapzár, ellenoldal, szerelést segítő konzolok, rögzítő csavarok |
| Kompatibilis konzolok | BBK-500, BBK-601 |
| Telepítés helye | beltér |
|---|---|
| Feszülő / huzatterhelt ajtó nyitás | nem |
| Méret | 205 x 35 x 36,5 mm |
| Rögzítési pontok távolsága | 186 mm |
| Interax (kilincs-kulcsközép) távolság - DIN | DIN |
| Ellendarab mérete | 90,15 x 25 x 2 mm |
| Süllyesztési méret | 153 x 28 x 36,5 mm |
| Csap/nyelv alakja | henger |
| Csap/nyelv mérete | 17 x Ø15,8 mm |
| Víz- és por elleni védelem | nincs besorolás |
| Környezeti hőmérséklet | -10°C ~ +55°C |
| Bruttó súly | 0,55 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | YLI |
| Termék kategória | A |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...